preskoči na sadržaj
Djelatnici škole i kontakti

             LOGO ŠKOLE (učenički rad)

Ravnateljica i stručni suradnici

   Petra Štingl Raić, prof.

 ravnateljica

   Romana Kuzmić, dipl.pedagog

 pedagoginja

   Maja Šurina, mag. logoped

  (zamjena Marin Barišić Marić)

 logoped

   Iskra Osmančević, prof.

 knjižničarka

Učitelji:

Zvanje:

Radno mjesto:

 Anica Kroflin

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Monika Gaši

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Gordana Šoštarko

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Biljana Mesić učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Snježana Miletić Šironja

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava
 Aleksandra Hincak Šujica

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava
 Martina Prišćan

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava
 Željka Manzoni

učiteljica raz.nast.

učitelj- mentor

Razredna nastava

 Helena Lončar

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Zdenka Kožić

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava
 Ankica Katić

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Elena Cindrić                                           (zamjena Vedrana Bermanec)

učiteljica raz.nast.

Razredna nastava

 Maja Vrkljan

učiteljica raz.nast. Razredna nastava

Apolonija Krleža

učiteljica raz.nast. Razredna nastava

 Marijana Krklec (Tanja Resanović)

prof. hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

 Sanja Ilčić

prof. hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

 Marko Prpić prof. hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

 Tanja Cvetko

 prof. likovne kulture

Likovna kultura

 Lidija Vukas

prof. glazbene kult.

Glazbena kultura

 Ana Kobeščak

prof. engl. i ruskog j.

Engleski jezik (4.-8.r.)

 Maja Štrkonjić (Marija Radović)

prof. talijan. j.

Talijanski jezik

 Neda Vidaković Svrtan

prof. njemačkog j.

Njemački jezik

 Martina Grilek

učitelj RN/pojač.engl.j. Engleski jezik
Ivana Marjanović

uč. RN/pojač.mat.

Matematika

 Emilija Kusić

uč. RN/pojač.info.

Informatika 1.-4. r.

 Petra Martinović uč. RN/pojač.info.

Informatika 5.-8. r.

 Martina Čičak

prof. matematike

Matematika

 Diana Cerovec

prof. biologije

Priroda/Biologija

 Lidija Gmajnički

prof. kemije i biol.

Kemija
 Ivan Bednjanec

prof. fizike/teh. kult.

Fizika/Tehnička kult.
 Mirjana Perišić

prof. geografije

Geografija

 Suzana Fajdetić

prof. povijesti

Povijest

 Marko Lasović

prof. kineziologije

Tjelesna i zd.kult.

 Ružica Lice

dipl. vjeroučiteljica, učitelj savjetnik

Vjeronauk- rkt.

 Divna Ćorić

dipl. vjeroučiteljica

Vjeronauk- rkt.

 Elmedina Begović

 (vanjski suradnik)

Vjeronauk-islamski

 

Ostali djelatnici škole

Radno mjesto:
Ivana Berger  računovotkinja
Marijana Fišter Ljevar  tajnica
Marija Cik  kuharica
Ankica Dragšić  kuharica
Savka Ormuš  spremačica
Biljana Brkljačić  spremačica
Gordan Landekušić  spremač
Ljubica Sobotnjak  spremačica
Gordana Sila  spremačica


 KONTAKT E-MAILOVI DJELATNIKA SKOLE (4).docx

Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


 
JUTARNJA SMJENA
SAT VRIJEME
1. 8:00 - 8:45
2. 8:50 - 9:35
odmor 10 minuta
3. 9:45 - 10:30
4. 10:35 - 11:20
odmor 10 minuta
5. 11:30 -12:15
6. 12:20 – 13:05
odmor 5 minuta
0. 13:10-13:55
 
POPODNEVNA SMJENA
SAT VRIJEME
1. 14:00 – 14:45
2. 14:50 – 15:35
odmor 10 minuta
3. 15:45 – 16:30
4. 16:35 -17:20
odmor 10 minuta
5. 17:30 – 18:15
6. 18:20 – 19:05
odmor 5 minuta
7. 19:10 – 19:55
 

Korisni linkovi

Sigurno na internetu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 3. 2010.

Ukupno: 399021
Ovaj mjesec: 561
Ovaj tjedan: 241
Danas: 27




preskoči na navigaciju